[

BMW 1 Serisi F21 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Ak oto anahtar profesyonel olarak BMW 1 Serisi F21 için yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir.  İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde BMW E88 Anahtarına ihtiyacınız varsa alttaki numaraya tıklayarak arayabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
tel - BMW 1 Serisi F21 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıAnahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da BMW 1 Serisi F21 Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 15-20 gün süre verdikleri anahtarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından silebiliyoruz.

bmw 1 serisi f21 anahtari anahtar key yedek yaptirma fiyati kopyalama cogaltma kayip 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 model - BMW 1 Serisi F21 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

İmmobilizer anahtar yapımı zor ve masraflı bir iş olduğu için bu işte uzman oto anahtar firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Önemli Not : Anahtar çoğaltmak isteyen müşterilerimizin ruhsat sahibi olmaları gerekmektedir.

BMW 1 Serisi F21  Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zamanla gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda BMW 1 Serisi F21 oto anahtar ve kumanda tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Yıpranan butonlar, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.

BMW 1 Serisi F21 Anahtar Fiyatı

Ak Elektronik Oto Anahtar olarak  fiyatlarımız servislerin neredeyse 3 te  1 i fiyatına gelmektedir. İşçilik fiyatlarında pek değişilik olmasada maliyetin yüksek kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları güncel olarak değişmektedir , Güncel fiyatlar BMW 1 Serisi F21 İmmobilizer Anahtarı hakkında sorularınız için bizi  arayabilirsiniz.

Resimde görülen BMW 1 Serisi F21 anahtarı 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 model araçlar için geçerlidir.

Başlıca hizmetlerimiz.

  • Kumandalı ve kumandasız  oto yedek anahtar yapımı.
  • Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile açılması.
  • Hiç anahtarı olmayan araca sıfırdan anahtar yapılması.
  • Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
  • Otomobil hafızasından silinen orjinal anahtarın araca tekrar kodlanması.
  • Yıpranmış ve arızalı hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı.
  • Kontak tamiri ve şifre değişimi.

BMW 1 Serisi F21 arabamın arabanın aracımın asıl gerçek ilk kontağı kontak orjinal yedek anahtarı anahtarını anahtarları anahtarlarını kumandası kumandalı kumanda sustalı arabada bagajda denize içinde kapıyı suya açmıyor çalındı dönmüyor düştü kaldı kaybettim kayboldu kaybolursa kayıp unuttum yok çoğaltma değiştirme fiyatı fiyatları kabı kodlama kopyalama pili tamiri yapan yer ne yapmalıyım diyorsanız 0545 374 10 00 numaralı hattan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

  • 308
  • 0
  • 31 Ekim 2019

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments