[

Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Fiat Line yedek anahtarına mı ihtiyacınız var? Ak Elektronik oto anahtar olarak 20 yılı aşkın süredir İstanbul Bahçelieveler’de profesyonel ekibimizle oto anahtar sektöründe hizmet veriyoruz. Fiat Line yedek anahtar yapımı için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yazımızın içeriğinde Fiat Egea anahtar yapımı hakkında merak ettiğiniz bütün soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Nasıl yaptırılır, Kaç paradır, ve çok daha fazlasını.

fiat egea anahtar - Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Fiat Egea Yedek Anahtar Yaptırma

Firmamızda uzun yıllara dayanan tecrübemizle Fiat Line yedek anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz için uygun fiyatlı profesyonel hizmet ve destek sunuyoruz. Anahtar ihtiyaçlarınızı çok hızlı ve kapsamlı bir şekilde halledebiliriz.

Fiat line araç sahiplerine sağladığımız hizmetlerin listesi şunlardır:

Yedek Anahtar Yapımı: Fiat Egea için yurt dışından özel olarak ithal etmiş olduğumuz birinci kalite sustalı anahtar modelleri ile müşterilerimizi memnun edecek, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz uzaktan kumandalı kontak anahtarlar yapıyoruz.

Kayıp Anahtar Yapımı: Fiat Egea anahtarlarınızın tamamını kaybetmiş olsanız da, İstanbul genelinde aracınız nerede olursa olsun, donanımlı mobilize ekibimiz bulunduğu konumda anahtarlarınızı sıfırdan yapıp teslim ediyoruz.

Kapı Açma Çilingir Hizmeti: Yetenekli ve tecrübeli ekibimiz, Fiat Egea aracına herhangi bir zarar vermeden özel maymuncuklar ile kilidinizi özenle açar, şayet aracınızın aküsü bitmiş ise, ekibimizin yanında bulundurduğumun takviye cihazı ile aracınızı çalışır hale getirebilir.

Kumanda Tamiri: İmmobilizer arızaları, bozulan Fiat Egea anahtarlarınızı yada kırılan kumanda kaplarınızı firmamızda elektronik konusunda uzaman ekibimiz garantili gir şekilde onarım yapabilmektedir. Gerekli olan bütün yedek parça stoklarımızda mevcuttur.

Kontak Tamiri: Fiat Line Kapı ve kontak kilidi ile ilgili sorunlarınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. Kilit onarım ve değişim hizmeti vermekteyiz.

Fiat Egea Anahtar Kopyalama ve Çoğaltma

Fiat Line anahtar kopyalama ve çoğaltma işlemleri sadece araç üzerinde yapılabilir işlemlerdir. İnternet üzerinde anahtar yapımı ile ilgili araştırma yaparken, gerek yazılarımız gerekse yotube üzerinden yaptığımız anahtar örneklerini gören müşterilerimiz bizlere ulaştığında araç ile ilgili yapılacak iş yelerin bilgilerini veriyoruz ve iş yerimize davet ediyoruz.

fiat egea anahtar 5 - Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Fiat Line kontak anahtarı yapımı ortalama 30 dakika sürüyor. Mekanik anahtarın kesilmesi, immobilizer çipin ve kumandanın kodlanması ve kayıp anahtarın silinmesi bu süre içinde yapılabiliyor. Fiat line anahtar yapımı için servisi günlerce beklemenize gerek kalmadan dakikalar içinde yeni anahtarınıza kavuşmuş olacaksınız.

Ödeyeceğiniz rakam ise sizleri üzmeyecek hatta çok memnun edeceğinden eminiz. Servislere kıyasla 4 kat daha ucuza anahtar sahibi olacaksınız.

Fiat Egea Bütün Anahtarlar Kayıp

Arabanız, sahip olduğunuz en önemli ve en değerli varlıklarınızdan biridir. Onun güvenliğini sağlayabilmeniz için mutlaka bir kenarda yedek bir anahtarınız olması gereklidir. Ancak Fiat Egea aracınızın yedek anahtarı yoksa ve var olan anahtarınızı da kaybettiyseniz bu sizin için çok sinir bozucu olacaktır.

Bizlere, ”Fiat Line anahtarımı kaybettim ne yapmalıyım” sorusunu yönelten müşterilerimiz için, şayet araç İstanbul’da ise ruhsat sahibi olduğunu öğrendiğimiz araç sahibine yapılacak işlemler hakkında gerekli bilgileri veriyoruz. Sonrasında anlaşma sağlanır ise, gerekli teçhizatlar ile donatılmış mobil aracımız ile hızlı bir şekilde aracın bulunduğu konuma ulaşıyoruz ve çok kısa bir sürede yeni anahtarlarını yapıp müşterimize teslim ediyoruz.

fiat egea anahtar 3 - Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Fiat Egea için tamamen kayıptan yeni anahtarların yapım aşamaları şu şekilde oluyor:

  1. Mekanik Anahtarın Kesilmesi: Yeni anahtarın kodlama yapılabilmesi için öncelikle Fiat Egea’nın kapı yada kontak kilidi üzerinden, özel maymuncuklar ile şifreler okunarak, yanımızda getirdiğimiz profesyonel anahtar kesim makinası ile anahtarın diş kesimini yapıyoruz.
  2. İmmobilizer Kodlaması: Fiat Line anahtar kodlamak için lisanslı ve son teknoloji cihazlarımızla aracın sistemine OBD soketi üzerinden bağlantı kurarak yeni anahtarın programlama işlemini yapıyoruz. Bu işlemi yaparken kesinlikle aracın  herhangi bir yerini sökmüyoruz ve aracın sistemine herhangi bir zara vermiyoruz.
  3. Anahtar Hafızasının Sıfırlanması: Müşterimize yeni anahtarlarını vermeden önce güvenliğini tam olarak sağlamak amacı ile aracın anahtar hafızasını sıfırlıyoruz. Böylelikle eski Fiat Egea anahtarlar gelse de artık aracı artık çalıştıramayacaktır.

Bu işlemleri yaparken çok kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Aracın bulunduğu konumda yaptığımız için de sizleri çekici masrafından kurtarmış oluyoruz. Servislerin sizlere çıkartacağı yüksek masrafın yanında bizler çok daha uygun fiyatlara hizmet sunuyoruz. Tabi yurt dışından 15-20 günde gelecek olan anahtarı beklemenize gerekte kalmıyor.

Bu tür sorunları çözebilmek için, Ak Elektronik Oto Anahtar gibi güvenilir, deneyimli ve hızlıca yeni anahtarınızı yaptırabileceğiniz firmaya ihtiyacınız var. Şayet İstanbul’da iseniz ve anahtarlarınızı kaybettiyseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşın. Sizlere en kısa sürede çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fiat ege hakkında hazırladığımız diğer yazılarımıza tıklayıp göz atabilirsiniz

Fiat Egea Yedek Anahtar Fiyatı

Fiat Egea için farklı türlerde ve farklı kalitelerde anahtarlarımız mevcut. Uzaktan kumandalı Fiata Egea yedek anahtar fiyatı ortalama 350 ₺ dir. Kumandasız immobilizerli aracı çalıştırabileceğiniz bir kontak anahtarı fiyatı ise 180 ₺’dir.

fiat egea anahtar 1 - Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Bu fiyatlar, yeni anahtarın araca programlanması, mekanik anahtarın işlenmesi ve araç anahtar hafızasının sıfırlanıp mevcut olmayan  anahtarların bloke edilmesi de dahildir. Zaman zaman anahtarın stok durumları, anahtar kaliteleri ve bazı özel durumlar fiyatları etkileyebiliyor. Güncel fiyat için İstanbul’da olan müşterilerimiz bize fiyat sorabilirler.

Fiat Egea Anahtar Tamiri

Zamanla Fiat Egea anahtarlarında arızalanmalar olabiliyor. Genel olarak oluşan arızalar, kumanda çalışmaması, immobilizer  sorunları, erken pil bitirme ve tuşların basmaması dır. Bu arızaların oluşmasına sebep olan etkenler şunlardır:

Sıvı Alması: Anahtar ile birlikte denize yada havuza girilmesi, çamaşır makinasında yıkanması sonucu elektronik kart hasar görür ve erken sürede müdahale edilmez ise bir daha kullanılamayacak hale gelecektir. Genellikle bu müdahale süresi 5 saati geçmemelidir. Sıvı temasından sonra erken pil bitirme sorunları sık rastlanır.

Darbe Görmesi: Yüksek mesafeden düşerek darbe alan anahtar yada üzerinde araç geçen anahtar, elektronik yapısından dolayı ciddi hasar alacaktır. Böyle bir durumda genellikle immobilizer anteni ve kumanda kristali hasar görür. Tamir ihtimali vardır ama elektronik bordun da çatlama var ise tamiri mümkün olmayacaktır.

Kumanda Yapısı: Kumanda butonlarının lastik olması kısa sürede yırtılmasına ve delinmesine sebep olur. Yırtılan butonların arasından içeri sıvı girerek elektronik karta zarar verir. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden butonların yada kumanda kasasının yenilenmesi gerekir.

Kumandanızı kendiniz tamir etmek isterseniz bunu çok dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Hassas yapıda olan kumandanın kasasını açarken elektronik karta zarar verme ihtimaliniz oldukça yüksek. Firmamızda Fiat Egea anahtar tamiri, elektronik konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Fiat Egea Anahtar Kabı

fiat egea anahtar 4 - Fiat Egea Anahtar Yapımı | Yedek Kopyalama

Fiat Egea anahtar kabı yapısı itibari ile erken arızalanmaktadır. Kumanda tuşları lastik olduğundan erken sürede yırtılıp delinir. Susta mekanizmasında da zamanla sarkma ve gevşemeler oluşabiliyor. Yurt dışından ithal etmiş olduğumuz birinci kalite dayanıklı kumanda kasası ile değişim ve onarımını yapıyoruz. Kap değişimi için gerekli bütün malzemeler sürekli stokumuzda mevcuttur.

  • 220
  • 0
  • 18 Haziran 2021

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments