[

Egea Anahtar | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Ak oto anahtar profesyonel olarak Egea yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir.  İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Egea Anahtarına ihtiyacınız varsa alttaki numaraya tıklayarak arayabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Egea araç modellerinin bazıları için özellikle 2017 model sonrası araçlarda yedek anahtar yapılamıyordu, cihazlarımıza yeni çıkan güncellemeler sayesinde artık bütün egea modelleri için yedek ve tamamen kayıptan anahtar yapabiliyoruz.
tel - Egea Anahtar | Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıAnahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da Fiat Egea Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 15-20 gün süre verdikleri anahtarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından silebiliyoruz.

Egea anahtar - Egea Anahtar | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

İmmobilizer anahtar yapımı zor ve masraflı bir iş olduğu için bu işte uzman oto anahtar firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Egea Oto Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zamanla gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda Egea oto anahtar ve kumanda tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.

Egea Kumandalı anahtar fiyatı

Ak Elektronik Oto Anahtar olarak  fiyatlarımız servislerin neredeyse 3 te  1 i fiyatına gelmektedir. Egea Kumandalı anahtar fiyatı 400tl olarak belirledik,  İşçilik fiyatlarında pek değişilik olmasada maliyetin yüksek kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları güncel olarak değişmektedir , Güncel fiyatlar Egea İmmobilizer anahtar hakkında sorularınız için bizi  arayabilirsiniz.

Resimde görülen Egea anahtar 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 model araçlar için geçerlidir.

 

Egea anahtar  kopyalama, kodlama, çoğaltma

Online olarak kodlama yaptığımız lisanslı cihazlarımıza çıkan güncellemeler sayesinde artık bütün modelleri için Egea anahtar kopyalama işlemini 30dk da yapıyoruz. Egea anahtar çoğaltma işlemi için aracınızla bize gelmeniz yeterli, siz çayınızı yudumlarken anahtarınız kısa sürede hazır olacaktır, Öncelikle mekanik anahtar kısmı kesilip sonrasında diagnostig cihazlar ile kodlaması yapılmaktadır. Kodlama esnasında o anda kodlama yapılmayan anahtar birdaha asla aracı çalıştırmayacaktır. Egea anahtar kodlama işlemini yapabilmek için bu işte profesyonel olmak gerekir her cihazın yapamadığı bu araçlar için biz gerekli donanıma sahibiz.

Başlıca hizmetlerimiz.

  • Kumandalı ve kumandasız  oto yedek anahtar yapımı.
  • Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile açılması.
  • Hiç anahtar olmayan araca sıfırdan anahtar yapılması.
  • Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
  • Otomobil hafızasından silinen orjinal anahtarın araca tekrar kodlanması.
  • Yıpranmış ve arızalı hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı.
  • Kontak tamiri ve şifre değişimi.
  • 680
  • 0
  • 22 Şubat 2019

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments