[

Fiat 500 C Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Ak oto anahtar profesyonel olarak Fiat 500 C yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde 500 C Anahtarına ihtiyacınız varsa alttaki numaraya tıklayarak arayabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
tel - Fiat 500 C Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıAnahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanızda Fiat 500 C Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 15-20 gün süre verdikleri anatarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından siliyoruz.

fiat 500 c anahtari 305x255 - Fiat 500 C Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıSu girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınıza, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Bu tür arızalarında firmamızda tamiri mümkün.

İmmobilizer anahtar yapımı zor ve masraflı bir iş olduğu için bu işte uzman oto anahtar firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Önemli Not : Anahtar çoğaltmak isteyen müşterilerimizin ruhsat sahibi olmaları gerekmektedir.

Fiat 500 C anahtar fiyatı ne kadar ?

Ak Elektronik Oto Anahtar olarak  fiyatlarımız servislerin neredeyse 3 te  1 i fiyatına gelmektedir. İşçilik fiyatlarında pek değişilik olmasada maliyetin yüksek kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları güncel olarak değişmektedir , Güncel fiyatlar ve İmmobilizer Fiat 500 C Anahtarı hakkında sorularınız için bizi  arayabilirsiniz..

Oto Yedek Anahtar

Oto anahtarı tek bir tane olmasıyla birlikte risk taşımaktadır.  Oto yedek anahtar firmamız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız oto anahtar sektöründe patent alarak markasını tescillemiştir. Bu sayede müşterilerimizde güven duygusu vererek daha rahat bir şekilde hareket edilmesi sağlanmıştır. Firmamız Ak Oto Anahtar olarak Google üzerinde gelen müşteri yorumlarına da bakarak neden bizi seçeceğinizi karar verebilirsiniz. Oto anahtar kopyalama konusunda hızlı bir şekilde yardımcı olarak işlemlerinizi yapmaktayız.

Başlıca hizmetlerimiz.

  • Kumandalı ve kumandasız  oto yedek anahtar yapımı.
  • Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile açılması.
  • Hiç anahtarı olmayan araca sıfırdan anahtar yapılması.
  • Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
  • Otomobil hafızasından silinen orjinal anahtarın araca tekrar kodlanması.
  • Yıpranmış ve arızalı hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı.
  • Kontak tamiri ve şifre değişimi.

Fiat 500 C arabamın arabanın aracımın asıl gerçek ilk kontağı kontak orjinal yedek anahtarı anahtarını anahtarları anahtarlarını arabada bagajda denize içinde kapıyı suya açmıyor çalındı dönmüyor düştü kaldı kaybettim kayboldu kaybolursa kayıp unuttum yok çoğaltma değiştirme fiyatı fiyatları kabı kodlama kopyalama pili tamiri yapan yer ne yapmalıyım diyorsanız 0545 374 10 00 numaralı hattan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

  • 481
  • 0
  • 23 Ekim 2018

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments