[

Hyundai i10 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı i 10

Ak oto anahtar profesyonel olarak Hyundai i10 yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir.  İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Hyundai i 10 Anahtarına ihtiyacınız varsa alttaki numaraya tıklayarak arayabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.
tel - Hyundai i10 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı i 10Anahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da Hyundai i 10 Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz. Servislerin 15-20 gün süre verdikleri anahtarları biz aynı gün hatta bir kaç saat içinde yapıp teslim ediyoruz. Ayrıca kaybolan anahtarlarınızı aracın hafızasından silebiliyoruz.

hyundai i10 i 10 anahtari anahtar key yedek yaptirma fiyati kopyalama cogaltma kayip 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 model - Hyundai i10 Anahtarı | Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı i 10

İmmobilizer anahtar yapımı zor ve masraflı bir iş olduğu için bu işte uzman oto anahtar firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Önemli Not : Anahtar çoğaltmak isteyen müşterilerimizin ruhsat sahibi olmaları gerekmektedir.

Hyundai i10 Oto Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zamanla gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda Hyundai i10 oto anahtar ve kumanda tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.

Hyundai i10 Anahtar Fiyatı

Ak Elektronik Oto Anahtar olarak  fiyatlarımız servislerin neredeyse 3 te  1 i fiyatına gelmektedir. İşçilik fiyatlarında pek değişilik olmasada maliyetin yüksek kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları güncel olarak değişmektedir , Güncel fiyatlar Hyundai i10 İmmobilizer Anahtarı hakkında sorularınız için bizi  arayabilirsiniz.

Resimde görülen Hyundai i10 anahtarı 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 model araçlar için geçerlidir.

Başlıca hizmetlerimiz.

 • Kumandalı ve kumandasız  oto yedek anahtar yapımı.
 • Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile açılması.
 • Hiç anahtarı olmayan araca sıfırdan anahtar yapılması.
 • Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
 • Otomobil hafızasından silinen orjinal anahtarın araca tekrar kodlanması.
 • Yıpranmış ve arızalı hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı.
 • Kontak tamiri ve şifre değişimi.

Hyundai i10 arabamın arabanın aracımın asıl gerçek ilk kontağı kontak orjinal yedek anahtarı anahtarını anahtarları anahtarlarını kumandası kumandalı kumanda sustalı arabada bagajda denize içinde kapıyı suya açmıyor çalındı dönmüyor düştü kaldı kaybettim kayboldu kaybolursa kayıp unuttum yok çoğaltma değiştirme fiyatı fiyatları kabı kodlama kopyalama pili tamiri yapan yer ne yapmalıyım diyorsanız 0545 374 10 00 numaralı hattan bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 • 663
 • 0
 • 25 Şubat 2019

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments