[

Yeni Renault Megane 4 Anahtarı Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

Ak oto anahtar profesyonel olarak Yeni Menault Megane 4 için yedek ve kayıp anahtar yapımı oto çilingir hizmeti vermektedir.  İstanbul genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır. Sizinde Megane 4  Joy ve Touch Anahtarına ihtiyacınız varsa alttaki numaraya tıklayarak arayabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

megane 4 joy anahtari anahtar key yedek yaptirma fiyati kopyalama cogaltma2016 2017 2018 2019 model min - Yeni Renault Megane 4 Anahtarı Yedek ve Kayıp Anahtar Yapımı

tel - Yeni Renault Megane 4 Anahtarı Yedek ve Kayıp Anahtar YapımıAnahtarlarınızın hepsini kaybetmiş olsanız da Renault Megane 4  Anahtarını araç başında yapıp teslim ediyoruz.

İmmobilizer anahtar yapımı zor ve masraflı bir iş olduğu için bu işte uzman oto anahtar firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Önemli Not : Anahtar çoğaltmak isteyen müşterilerimizin ruhsat sahibi olmaları gerekmektedir.

Yeni Renault Megane 4 Oto Anahtar Arızaları ve Tamiri

Zamanla gelişen otomobil anahtarları beraberinde bazı sorunları da meydana getirmektedir. Su girmiş, yada darbe almış anahtarlarınızı aracın kontağına taktığınızda, kontak dönecektir fakat motor ateşleme yapmayacaktır. Bunun sebebi ise hassas olan immobilizer anahtarların içindeki elektronik kartın yada immobilizer çipin zarar görmesidir. Firmamızda Renault Megane 4 oto anahtar ve kumanda tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Yıpranan buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalanan susta mekanizmasını yenileriyle değiştiriyoruz.

 

Başlıca hizmetlerimiz.

  • Kumandalı ve kumandasız  oto yedek anahtar yapımı.
  • Kilitli kalan araçlarınızın hasar vermeden özel aletler ile açılması.
  • Hiç anahtarı olmayan araca sıfırdan anahtar yapılması.
  • Çalınan veya kaybolan anahtarların araç hafızasından silinmesi
  • Otomobil hafızasından silinen orjinal anahtarın araca tekrar kodlanması.
  • Yıpranmış ve arızalı hasar görmüş anahtar ve kumandaların tamiratı.
  • Kontak tamiri ve şifre değişimi.

Renault Reno Megane 4 arabamın arabanın aracımın asıl gerçek ilk kontağı kontak orjinal yedek anahtarı anahtarını anahtarları anahtarlarını arabada bagajda denize içinde kapıyı suya açmıyor çalındı dönmüyor düştü kaldı kaybettim kayboldu kaybolursa kayıp

4unuttum yok çoğaltma değiştirme fiyatı fiyatları kabı kodlam kopyalama pili tamiri yapan yer ne yapmalıyım diyorsanız 0545 074 10 00 numaralı hattan bizi

4arayabilirsiniz.

  • 3.544
  • 3
  • 12 Şubat 2019

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sezai çalışkan
sezai çalışkan
3 yıl önce

megane 4 icon aracımın yedek anahtarını yaptırmak istiyorum fiyat nedir

Serdar
Serdar
1 yıl önce

Megan 4 aracımın kumanda kabı kırık. Değiştirmek istiyorum. Ücret ne kadar olur. (Kumanda çalısiyor. Sadece plastik kab degisimi) Tesekkur ederim.