[

Yenibosna Çilingir & Anahtarcı

yenibosna cilingir anahtarci - Yenibosna Çilingir & Anahtarcı

Ak Anahtar & Çilingir olarak İstanbul Bahçelievler’de 15 yıldır  profesyonel olarak ev, oto, işyeri, ve çelik kasa anahtarcılık hizmeti vermekteyiz. Kurulduğu günden beri Bahçelievler ilçesinin Yenibosna dahil bütün mahallelerinde  hizmet veren Ak Anahtar, siz değerli müşterilerimize en hesaplı çözümleri sunmaktadır.tel - Yenibosna Çilingir & AnahtarcıAnahtarcılık ve çilingir hizmeti güven ve uzmanlık  gerektiren bir meslek  olduğu için bu konuda işinin ehli olan firmaları  tercih etmenizi öneririz. Ak Anahtardan almış olduğunuz çilingir hizmeti profesyonel kişiler tarafından verildiğinden emin olabilirsiniz.

Yenibosna’da Çilingir & Anahtarcı  ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız durumunda motorize servisimizle en geç 20 dakika içinde adresinizde olup size hizmet verecektir.

cilingir hizmetleri ev oto kasa 1 - Yenibosna Çilingir & Anahtarcı

Yenibosna Oto Çilingir & Anahtarcı :

Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz yada aracın içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Ak Anahtar & Çilingir Yenibosna ve çevresinde motorlu servisimizle çok kısa sürede yanınızda olacaktır. Kilitli kalan araçlarınızı özel aparatlar ile hiç zarar vermeden açıyoruz, aynı zamanda hiç anahtarı olmayan aracınıza sıfırdan anahtar yapıyoruz. Kaybolan veya çalınan anahtarları araç hafızasından siliyoruz. Kumandalı ve kumandasız oto yedek anahtar yapıyoruz.

Yenibosna Çelik Kasa Çilingir & Anahtarcı :

Kasanızın anahtarını kaybettiyseniz, yedeğini kasanın içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Ak Anahtar & Çilingir Yenibosna ve çevresinde motorlu servisimizle çok kısa sürede yanınızda olacaktır. Kilitli kalan kasanızı kısa sürede açıyoruz, aynı zamanda her türlü kasa anahtarı çoğaltıyoruz.

Yenibosna genelinde sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasında anahtarcılık ve çilingir hizmeti veriyoruz. Her türlü sorularınız için bizi 0212 553 15 25  yada 0545 374 10 00 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Ev, işyeri, kasa ve immobilizer oto anahtarı yedekleme.
 • Kilitli kalan ev, oto, kasa kapılarını özel aparatlar ile hiç zarar vermeden açıyoruz.
 • Hiç anahtarı olmayan aracınıza sıfırdan anahtar yapıyoruz.
 • Garaj, Kepenk, Bariyer kumandası çoğaltma ve alıcı beyin değişimi.
 • Hidrolik kapı sistemleri montajı.
 • Her türlü çilingir hizmetleri.
 • Emniyet kilidi montajı ve çelik kapı kilit değişimi.
 • 666
 • 0
 • 26 Ekim 2018

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments